4 Aralık 2023 , Pazartesi
Home / HABERLER / UFYD Sanal Fuar Çalıştayı Raporu Yayınlandı

UFYD Sanal Fuar Çalıştayı Raporu Yayınlandı

8 Temmuz 2020 tarihinde UFYD Dijital Dönüşüm Komitesinin girişimleri ile düzenlenen Sanal Fuar Çalıştayı’nın sonuç raporu yayınlandı.

Sanal Fuar Çalıştayı sırasında, ülkemizde bir sanal fuar düzenleme deneyimine sahip olan XperExpo, İZFAŞ, Selçuk Üniversitesi, ExpoValley, Endless Fuarcılık ve Atlas Garage sanal fuar platformları birer saatlik zaman dilimlerinde kendi tanıtımlarını yapmış ve moderatörlerle dinleyicilerden gelen sorulara cevap vemişlerdi.

Sanal Fuar Çalıştayının tüm videolarına şu linkten ulaşmak mümkündür:

Sanal Fuar Çalıştayı sonrasında Sanal Fuar Komitesinden yapılan değerlendirmeler sonucunda UFYD üyesi Fuar Organizatörlerinin de görüşleri alınarak, Sanal Fuar Çalıştayı Raporu hazırlanmıştır.

Pandemi vesilesi ile sanal fuar düzenlemek isteyen, fuar organizatörlerine, sanal fuar platformu sahiplerine, ilgili kurumlara, sanal fuar düzenleme sürecinde destek hizmeti veren tüm ajanslara, sanal fuarcılığın gelişmesini arzu eden kamu kurum ve kuruluşlarına faydalı olması amacıyla raporumuzu kamuoyu ile paylaşıyoruz.

http://ufyd.org/calistay_sonuc_raporu/

Check Also

DÜNYA FUARCILIK GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN!

Arkamızda bıraktığımız son 2 yılda COVID 19 sebebi ile gördük ki, fuarlar uluslararası ticaretin devamı ve gelişmesi için vazgeçilmez ticari buluşma yerleridir. Fuarların gerçekleşemediği zamanlarda fiziksel buluşmaları, bir araya gelerek ticari ilişkilerimizi tazelemeyi özledik. Fuarları özledik. Fuarlarda yeni insanlarla tanışmayı, ürünlerimizi hizmetlerimizi tanıtmayı özledik. Teknolojiler ne kadar gelişse de şuan için fiziki fuarların yerini tutamayacağını düşünüyoruz.

Bu vesile ile ticari buluşmaları bu kadar değerli kılan tüm katılımcılarımızın, ticaretini geliştirmek için fuarlarımızı ziyarete gelen sektör profesyonellerinin, fuarları düzenleyen tüm organizatörlerin, fuar organizasyonunda emeği geçen tüm çalışanların, tüm paydaşlarımızın dünya fuarcılık günü kutlu olsun!