18 Ocak 2022 , Salı
Home / HABERLER / UFYD AKADEMİ ÇATISI ALTINDA FUARİSTA FUARCILIK MESLEKİ EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR!

UFYD AKADEMİ ÇATISI ALTINDA FUARİSTA FUARCILIK MESLEKİ EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR!

UFYD Akademi - Fuarista Fuarcılık Mesleki Eğitimleri Başlıyor | Mehmet Dükkancı | Zübeyde Kavraz | UFYD 2021
UFYD Akademi – Fuarista Fuarcılık Mesleki Eğitimleri Başlıyor | Mehmet Dükkancı | Zübeyde Kavraz | UFYD 2021

Pazartesi 31 Mayıs 2021 tarihinde UFYD Uluslararası Fuar Yapımcıları Derneği ile şirketimiz Anthea Ltd. arasında Fuarista Fuarcılık Mesleki Eğitimlerinin UFYD Akademi çatısı altında düzenlenmesi için bir iş birliği protokolü imzalandı.

UFYD Başkanı Zübeyde Kavraz ile Anthea Genel Müdürü Mehmet Dükkancı arasında imzalanan işbirliği çerçevesinde, Anthea, Fuarista markası ile hazırladığı Fuarcılık mesleki eğitimlerini UFYD Akademi çerçevesinde verecektir.

Fuarcılık Mesleki Eğitim Programları başlıyor

UFYD Akademi çerçevesinde, fuar düzenleyicisi şirketlerin bünyesinde, fuar proje yönetimifuar pazarlama yönetimifuar satış yönetimi ve fuar operasyon yönetimi gibi alanlarda çalışan personeli uluslararası standartlarda yetiştirmek üzere eğitimler verilecektir.

UFYD Başkanı Zübeyde Kavraz, “Pandemi vesilesi ile sektörümüz ciddi bir insan kaynağı kaybına uğradı. Fuar organizatörleri olarak, Eylül’de başlayacak olan yeni fuar sezonunda fuarlarımıza hazırlanırken, şirket bünyelerimize aldığımız yeni personeli eğitmek için böyle bir programa ihtiyaç duyduk. Bünyesinde çalıştırdıkları personeli eğitmek isteyen tüm meslektaşlarımızı UFYD Akademi çerçevesinde düzenleyeceğimiz Fuarista Fuarcılık Eğitimlerimize davet ediyoruz.” dedi

Fuarista Fuarcılık Eğitimlerinin içeriklerini hazırlayan Anthea Ltd. Genel Müdürü, Mehmet Dükkancı Fuarista Fuarcılık Mesleki Eğitimlerini 18 yıllık fuar düzenleme tecrübesi, ulusal yayınlar, uluslararası yayınlar, fuar organizatörleri ile yapılan mülakatlar, dinlediği deneyimler çerçevesinde hazırladığını söyledi. Dükkancı, eğitimlerdeki amacın, fuar şirketlerimize; bir fuarın dengelerini doğru analiz edebilen, uluslararası vizyon ile düşünen, fuarlarımızın ihracat müşterilerinin ülkemize gelmesini sağlayacak, fuarlarını düzenlediğimiz sektörlere bölgesel anlamda en iyi şekilde hizmet verecek personeli yetiştirmek olduğunu ifade etti.

Eğitimlere Kimler katılabilir?

  1. Bir fuarcılık şirketinde çalışan personel bireysel olarak veya şirketi aracılığı ile eğitime katılabilir.
  2. Fuarcılık sektöründe kariyer yapmak isteyen gençler bireysel olarak katılabilirler.

Eğitimler Hangi alanlarda?

  1. Fuar proje yönetimi,
  2. Fuar pazarlama yönetimi,
  3. Fuar satış yönetimi,
  4. Fuar operasyon yönetimi

Eğitimler hakkında daha detaylı bilgi için:

https://www.fuarista.com/egitimler/egitim-turleri/fuarcilik-mesleki-egitim-programlari/

Check Also

“Hizmet vermeyi, iş yapmayı ve hep beraber mutlu olmayı çok özledik.”