22 Eylül 2023 , Cuma
Home / HABERLER / İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç ile Toplantıda Buluştuk

İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç ile Toplantıda Buluştuk

26 Şubat Cumartesi sabahı İstanbul Fuar Merkezinde, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç ve İstanbul Fuar Merkezi Genel Müdür V. Haluk Kanca ile bir toplantıda buluştuk. Toplantıda İstanbul Fuar Merkezinde yaşanan güncel gelişmeleri dinledik, İstanbul Fuar Merkezinde fuar organizatörleri olarak karşılaştığımız güncel problemler hakkında İTO başkanımızı bilgilendirdik.

Toplantıya UFYD’nin Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Ete, önceki dönem başkanı Zübeyde Kavraz, Yeni seçilmiş yönetim kurulu üyeleri, dernek üyeleri ve derneğe üye olmayan İstanbul Fuar Merkezinde fuar düzenleyen fuar organizasyon şirketlerinin üst düzey yöneticileri katıldı.

Toplantıda İTO Başkanı Şekib Avdagiç, İstanbul Fuar Merkezinde yapılan güçlendirme ve yenileme çalışmaları, yeni salon yatırımları etüdleri hakkında kısa bilgileri toplantıya katılan fuar organizatörleri ile paylaştı.

UFYD Başkanı Yunus Ete, yenileme ve güçlendirme yatırımlarından duydukları memnuniyeti ifade etti. Ete, aynı zamanda İstanbul Fuar Merkezinde fuar düzenleyen organizatörler olarak, karşılaşılan belli başlı güncel problem hakkında İTO Başkanı Şekip Avdagiç’e bilgi verdi.

İTO Başkanı, İFM Yönetimi ve UFYD Başkanı ve Toplantıya katılan organizatörler, güncel sorunların çözümü hakkında görüşlerini paylaşarak, ortak çalışmaları ele aldı.

Toplantı sonunda UFYD Yeni başkanı Yunus Ete ile Geçmiş Dönem Başkanı Zübeyde Kavraz, İstanbul Ticaret Odası başkanı Şekib Avdagiç’e Fuarcılık sektörüne verdikleri katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Check Also

DÜNYA FUARCILIK GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN!

Arkamızda bıraktığımız son 2 yılda COVID 19 sebebi ile gördük ki, fuarlar uluslararası ticaretin devamı ve gelişmesi için vazgeçilmez ticari buluşma yerleridir. Fuarların gerçekleşemediği zamanlarda fiziksel buluşmaları, bir araya gelerek ticari ilişkilerimizi tazelemeyi özledik. Fuarları özledik. Fuarlarda yeni insanlarla tanışmayı, ürünlerimizi hizmetlerimizi tanıtmayı özledik. Teknolojiler ne kadar gelişse de şuan için fiziki fuarların yerini tutamayacağını düşünüyoruz.

Bu vesile ile ticari buluşmaları bu kadar değerli kılan tüm katılımcılarımızın, ticaretini geliştirmek için fuarlarımızı ziyarete gelen sektör profesyonellerinin, fuarları düzenleyen tüm organizatörlerin, fuar organizasyonunda emeği geçen tüm çalışanların, tüm paydaşlarımızın dünya fuarcılık günü kutlu olsun!