4 Aralık 2023 , Pazartesi
Home / HABERLER / UFYD’nin ilk Başkanı Parantez Fuarcılık Genel Müdürü Sn. Zübeyde KAVRAZ Oldu…

UFYD’nin ilk Başkanı Parantez Fuarcılık Genel Müdürü Sn. Zübeyde KAVRAZ Oldu…

ULUSLARARASI FUAR YAPIMCILARI DERNEĞİ

İLK OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

15.02.2020 Tarihinde Kandilli Cemile Sultan Korusunda UFYD’nin ilk OLAĞAN GENEL KURUL yapıldı. Toplantıya Fuar organizatörü şirket temsilcilerinin yoğun katımı ve ilgisi yüksekti. Toplantıya katılan dernek üyeleri, hazerun tarafından önce divan başkanlığı belirlendi daha sonra divan başkanlığına sunulan yeni yönetim kurulu adayları arasından oy birliğiyle yeni dönemde görev yapacak; Yönetim kurulu asil üyeleri, yedek üyeleri, denetim asil üyeleri ve denetim yedek üyeleri olmak üzere yeni Yönetim kurulu belirlendi / seçildi. UFYD Yönetim Kurulu Başkanı olarak Zübeyda KAVRAZ seçildi.

Check Also

DÜNYA FUARCILIK GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN!

Arkamızda bıraktığımız son 2 yılda COVID 19 sebebi ile gördük ki, fuarlar uluslararası ticaretin devamı ve gelişmesi için vazgeçilmez ticari buluşma yerleridir. Fuarların gerçekleşemediği zamanlarda fiziksel buluşmaları, bir araya gelerek ticari ilişkilerimizi tazelemeyi özledik. Fuarları özledik. Fuarlarda yeni insanlarla tanışmayı, ürünlerimizi hizmetlerimizi tanıtmayı özledik. Teknolojiler ne kadar gelişse de şuan için fiziki fuarların yerini tutamayacağını düşünüyoruz.

Bu vesile ile ticari buluşmaları bu kadar değerli kılan tüm katılımcılarımızın, ticaretini geliştirmek için fuarlarımızı ziyarete gelen sektör profesyonellerinin, fuarları düzenleyen tüm organizatörlerin, fuar organizasyonunda emeği geçen tüm çalışanların, tüm paydaşlarımızın dünya fuarcılık günü kutlu olsun!